Voor Schreuder hebben wij twee fietsbruggen mogen berekenen in het park bij Lingezegen. De bruggen zorgen voor een mooi oversteekpunt in dit prachtige natuurpark.
Voor Schreuder hebben wij twee fietsbruggen mogen berekenen in het park bij Lingezegen. De bruggen zorgen voor een mooi oversteekpunt in dit prachtige natuurpark.
Het waterplein is in opdracht van de Gemeente Tiel ontworpen in het kader van het programma “Tiel-Oost, droger en mooier”. In dit programma werken de gemeente Tiel, Waterschap Rivierenland en de inwoners samen aan het opzetten van een leefbare wijk, waarin ‘leven met water’ nu en in de toekomst werkelijkheid is. Naast de aanleg van het Waterplein, zijn er ook huizen opgeknapt of gesloopt en vervangen door nieuwbouw. Er is ook een nieuw rioleringssysteem aangelegd en de straten hebben waterdoorlatende verharding gekregen.
Het plein is ontworpen door De Urbanisten, in het proces van ontwerpen hebben bewoners en schoolkinderen meegedacht. De figuren op het sportveld zijn bijvoorbeeld gekozen door de kinderen van de school de Achtbaan.
Voor meer informatie zie de website van de Gemeente Tiel.
Location
LingezegenYear
2014Dit is de eerste van de 2 voetgangersbruggen over de N346 waarbij olde Hanter bouwconstructies heeft mogen optreden als constructeur. De volledige brug is in een nacht geplaatst en het geheel bestaat uit 3 delen. De brug is te bewonderen op het Twickel terein in Delden.
Location
LingezegenYear
2014In opdracht voor HSB-bruggen …. “verbindende elementen” heeft Olde Hanter bouwconstructies drie bruggen mogen berekenen. Het ging hierbij om één brug van beton en twee bruggen van staal, de bruggen zijn geplaatst in nieuwbouwwijk de Enk in Barneveld. De betonbrug met hout/stalen design leuningwerk is geschikt voor autoverkeer. De twee fiets- en voetgangersbruggen zijn vervaardigd uit een stalen onderbouw met een leuning soortgelijk aan de betonbrug. Het brugdek is gemonteerd met kunststof brugdelen.
Het ontwerp en resultaat is schitterend geworden, de bruggen komen helemaal tot hun recht in de prachtige natuurlijke omgeving!
De fiets- en voetgangersbruggen zijn volledig voor gemonteerd bij de Firma Van Ee Staalspecialisten in Barneveld BV en zijn in één geheel getransporteerd naar de locatie en op z’n plek gehesen. Door deze efficiënte werkwijze konden de drie bruggen in één dag geplaatst worden zodat er zo min mogelijk overlast was voor de buurt.
Location
LingezegenYear
2014Voor aannemingsbedrijf VOBI hebben wij in 2012 de engineering gedaan van het viaduct “de Bergschenbrug” en een ecoduiker t.b.v. de verbreding van de N209.
Location
LingezegenYear
2014